Word lid Doneer nu

Zorg naar gemeenten – Het gesprek met uw gemeente

13 april 2015

Mensen die zorg en ondersteuning nodig hebben, zoals begeleiding, dagbesteding en beschermd wonen, kunnen sinds 1 januari 2015 daarover in gesprek met hun gemeente. Heeft u hier ervaring(en) mee en wilt u die met ons delen?

Op 2 april is de AVI-cliëntraadpleging ‘Zorg naar gemeenten: het gesprek met uw gemeente’ gestart. Weet u waar u zich kunt melden voor een gesprek met de gemeente? Heeft u al een gesprek gehad? Op welke wijze heeft u zich voorbereid?
De cliëntenmonitor heeft een vragenlijst samengesteld voor mensen met een bestaande aanspraak, overgangsrecht en nieuwe aanvragers.  Heeft u, uw familielid of naaste hier mee te maken? Wilt u dan de vragenlijst invullen, dit kost 10 tot 15 minuten.

Kent u mensen, die hun ervaringen kenbaar willen maken, wilt u hen dan op deze raadpleging wijzen?

U kunt meedoen door te hier klikken: Ga naar de vragenlijst  

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital