Word lid Doneer nu

Workshop ‘Eten tegen depressie’ op 26 mei 2018 

Volgens de orthomoleculaire leer is depressie een door een ontsteking veroorzaakte ziekte. Met de juiste voeding is het mogelijk ontstekingswaarden omlaag te brengen en andere behandelingen te ondersteunen.

In deze workshop op 26 mei 2018 tijdens de Publieksdag ‘Leven met depressie, hoe doe je dat’, liet Galit Hahn mensen ervaren hoe je met een gezond eetpatroon van heerlijke voeding en gemakkelijke recepten het lichaam kunt ondersteunen om te helen. Haar motto: ‘Make the kitchen a healing place’. De workshop duurde 45 minuten. 

Lees hier de hand-out ‘Eten tegen depressie’ van Galit Hahn

Wat stond er op het programma?

Galit Hahn is voedingsdeskundige en eigenaar van Galits Kitchen.

 

 

 

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital