Word lid Doneer nu

Wil jij bijdragen aan een beeld dat beter aansluit bij de wereld van jongeren in de GGZ?

3 mei 2022

Steeds vaker zien en horen we noodkreten van jongeren met ernstige en langdurige psychische problemen. Deze jongeren passen echter niet altijd binnen de bestaande hulptrajecten. Het is daarom belangrijk er meer inzicht is in wie deze jongeren zijn en hoe we ze beter kunnen ondersteunen. Het Leids universitair Medisch Centrum Curium onderzoekt dit, en heeft jouw hulp daarbij nodig!

Het LUMC Curium zoeken voor het programma DevelopRoad, Jongeren (16/25) en ouders van jongeren die vanwege ernstige en langdurige psychische problematiek in behandeling is (of is geweest) in de kinder- en jeugdpsychiatrie. En men zoekt Behandelaren uit de kinder- en jeugdpsychiatrie die met deze jongeren werken.

Meedoen aan DevelopRoad houdt in:

Het invullen van een eenmalige (anonieme) vragenlijst.

Deelname duurt circa 15-20 minuten.

Je maakt kans op een cadeaubon ter waarde van 50 euro.

 

Wil je weten of deelname aan DevelopRoad iets voor jou is?

Klink dan op: Doe mee – Roadweb (developroad.nl)

 

Chanel Bansema

Promovendus bij LUMC- Curium

Endegeesterstraatweg 27

2342 AK Oesgstgeest

071 515 9600

Neem voor vragen en/of opmerkingen contact op met: c.h.bansema@lumc.nl

 

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital