Word lid Doneer nu

Wie nodig jij uit deze zomer?

10 april 2015

2015ZomeractieZomeractie

Je kent vast wel iemand waarvan je weet dat ie eenzaam is.
Blijf geen toeschouwer, pak eenzaamheid aan. Stuur een kaartje en nodig iemand uit om deze zomer iets leuks te doen. In de zomer is voor mensen met weinig contacten het risico op eenzaamheid groter. Daarom start de Coalitie Erbij in juni de actie ‘Wie nodig jij uit deze zomer?’. Op hun actiesite vind je alles wat je nodig hebt om mee te doen. Dus doe ook mee. Zo pakken we samen eenzaamheid aan.

Samen tegen eenzaamheid
Iedereen kan te maken krijgen met eenzaamheid. Met ‘Samen tegen Eenzaamheid’ roepen we iedereen op geen toeschouwer te zijn, maar eenzaamheid aan te pakken. Door “kom erbij” te zeggen. Door een ander uit te nodigen iets leuks te gaan doen.

Meer informatie
Kijk op de website van Samen tegen eenzaamheid

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital