Word lid Doneer nu

Wegwijzer voor mantelzorgers

18 december 2017

Zorgen voor je vriend, vriendin, man, vrouw, vriend of familielid die aan een depressie lijdt heeft veel invloed op je eigen leven. Want wat komt er allemaal bij kijken als je naaste een depressie heeft? En jij de mantelzorger bent? Welke hulp en begeleiding is er?

Om mantelzorgers wegwijs te maken in de wereld der mantelzorg heeft de landelijke vereniging Mezzo de ‘Wegwijzer Mantelzorg’ ontwikkeld. Hierin geven zij antwoord op vragen die je kunt hebben als je zorgt voor je naaste. Er kan veel op je afkomen. De Wegwijzer Mantelzorg kan dan wat houvast geven.
Kijk voor De Wegwijzer Mantelzorg staat op www.mezzo.nl/wegwijzer

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital