Word lid Doneer nu

23 – 26 maart 2015: Week van de Psychiatrie

24 maart 2015

Thema 2015: De Psychiatrie op de schop ..?!
Ook aandacht voor de gewijzigde zorg en zorgverzekering.

Week-van-de-psychiatrieDeze week (23 t/m 29 maart 2015) is opgedragen aan alle mensen (met of zonder psychiatrische achtergrond) die zich hebben ingezet voor verbetering van positie en het leven van mensen met psychische en psychiatrische problematiek. Ook ZorgWijzer.nl besteedt hier aandacht aan. Op het gebied van informatievoorziening rondom de veranderingen in de zorg en de zorgverzekering bestaat nog veel onduidelijkheid. Zij geven daarom op hun website uitleg over 

  • de wijzigingen binnen de GGZ (per 2015) vanwege de hervorming van de AWBZ. Wie is anno 2015 verantwoordelijk voor welke GGZ?
  • een overzicht van zorgmeldpunten waar GGZ-cliënten een klacht, misstand of ervaring kunnen doorgeven.
  • vergoedingsmogelijkheden voor GGZ-cliënten vanuit de aanvullende zorgverzekering.

Lees het hele artikel

 

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital