Word lid Doneer nu

Blog: voordelen van preventieve cognitieve therapie

25 september 2017

Gelukkig, je bent hersteld van een depressie en je kijkt (meestal) weer vol goede moed naar de toekomst. Maar toch knaagt het, zal het niet weer eens terugkomen? Wat kun je zélf doen om de kans op terugval te voorkomen?

In het blog op de site van De Depressiestudie vertelt Sara over haar ervaringen met het volgen van therapie op het moment dat ze géén depressieve klachten had. Wat voor voordelen heeft dat? Haar therapeut, GZ-psycholoog dr. Arianne van Reedt Dortland, licht toe.

De auteur van het blog is Joyce van Meel, afgestudeerd als Toegepast Psycholoog. Ze werkt als onderzoeksmedewerker bij het Universitair Medisch Centrum Groningen en is bij de Depressiestudie verantwoordelijk voor het inplannen van alle metingsafspraken en is contactpersoon van de behandelaren. 

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital