Word lid Doneer nu

Vertel uw verhaal! – onderzoek naar leven met depressie

2 juni 2015

Geconfronteerd worden met een depressie kan een inbreuk op iemands leven en zelfbeeld betekenen. Over het algemeen wordt aangenomen dat bewegen en sport goed zijn tijdens de behandeling, maar niet voor alle mensen heeft bewegen en/of sport een positieve betekenis en ook voor sportliefhebbers kunnen mogelijkheden en betekenis veranderen na een diagnose. 

Onderzoekers van het VU Medisch Centrum en het Mulier Instituut zoeken mensen die een depressie hebben (gehad) en hun verhaal daarover willen vertellen. Daarbij zoeken ze mensen die graag bewegen en/of sporten, maar zeker ook mensen die dit niet of nauwelijks (meer) doen.

Heeft u interesse?
Neem dan contact op met Ester Wisse. Deelnemers ontvangen als dank een VVVbon van €15.

Download de oproep (pdf)

Dit onderzoek wordt uitgevoerd door het VU Medisch Centrum en het Mulier Instituut met subsidie van NWO en in samenwerking met verschillende maatschappelijke partners, waaronder het Trimbos Instituut. 

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital