Word lid Doneer nu

Psychologen ‘uit de kast’

4 februari 2015

Behandelaars en hulpverleners in de (geestelijke) gezondheidszorg laten zien dat je je voor psychische aandoeningen niet hoeft te schamen. Stigma bestrijden in de ggz is hot. Een sire-campagne; een nationaal congres; bn’ers en ceo’s van grote bedrijven klappen opeens uit de school over hun autisme, angststoornis of depressie. Nu is het de beurt aan de behandelaars zélf. Het inzetten van eigen ervaringen kan therapeutische meerwaarde bieden.

In dit artikel komen vier psychologen ‘uit de kast’ over hun eigen psychische problematiek. Achtereenvolgens kun je lezen over gz-psycholoog en onderzoeker Tom van Wel (52),  Femke van Nistelrooy (37), psycholoog NIP, Ron van Stiphout (60) orthopedagoog en gz-psycholoog en tenslotte komt Jeroen Muller (52) aan het woord. Hij is gz-psycholoog en psychotherapeut en heeft tal van functies bekleed in de ggz en verslavingszorg.

Artikel door Aliëtte Jonkers in De Psycholoog, 15 januari 2015

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital