Word lid Doneer nu

NHB-Psy zoekt hersendonoren

4 april 2014

Het NHB-Psy project is een programma van de Nederlandse Hersenbank, met als doel om hersenonderzoek (na overlijden) in de psychiatrie te faciliteren. De hersenen van mensen met een depressie zijn anders dan die van mensen zonder hersenziekte.

Echter, tot op heden weten we niet precies wat er dan anders is en waarom. Hersenonderzoek is nodig om de onderliggende neurobiologische oorzaken van deze ziekten te begrijpen. Word hersendonor en draag bij aan de ontwikkeling van betere behandelmethoden in de toekomst!

NHB-Psy

Mocht je al orgaandonor zijn, dan ben je niet automatisch ook hersendonor, hiervoor moet apart toestemming worden gegeven bij de NHB. Meer informatie hierover vind je op www.nhb-psy.nl.

Voorlichtingsvideo’s

In een aantal voorlichtingsvideo’s van NHB-Psy krijg je meer informatie over het belang van onderzoek met menselijk hersenweefsel en de mogelijkheid om hersendonor te worden.

Bekijk de video op YouTube

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital