Word lid Doneer nu

Mogen we 2 minuten van je tijd?

18 februari 2016

In de werkgroep Zorgstandaard Depressie en Dysthymie (chronische depressie) werken behandelaars en patiëntenvertegenwoordigers momenteel hard aan een Zorgstandaard. In deze Zorgstandaard wordt beschreven hoe behandelaars het beste zorg kunnen verlenen aan mensen met een Depressie en Dysthymie en wat mensen met een depressie zelf kunnen doen.

Vragenlijst
De Depressie Vereniging zit aan tafel om de kennis van ervaringsdeskundigen in te brengen. Wat is belangrijk voor een spoedig herstel? Op welke wijze voorkom je terugval? Wat is goede terugvalpreventie? Om de belangen van patiënten zo goed mogelijk te kunnen behartigen hebben we een vragenlijst opgesteld.

Jouw mening telt!
Heb jij last van een depressie of dysthymie, neem dan 2 minuten de tijd om deze belangrijke vragen (maximaal 13 vragen) te beantwoorden en werk zo mee aan de beste zorg voor mensen met een depressie. De antwoorden worden volledig anoniem verwerkt. De antwoorden zijn op geen enkele manier aan personen te koppelen. Deelnemen kan tot en met 11 maart.

Klik op deze link om de vragenlijst te starten.

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital