Word lid Doneer nu

Mindfulness – een wijze om te leven met depressie?

Workshop tijdens de Publieksdag op 26 mei 2018

“Leven met depressie, hoe doe je dat?”, een goede vraag. Voor velen met de ‘diagnose’ depressie is ‘genezing’ niet altijd een optie. Zij zullen het de rest van hun leven met zich meedragen. En dan moet je wel ‘er mee leren leven’.

Mindfulness staat al jaren hoog in de belangstelling als techniek om een breed palet aan zaken aan te pakken. Ook bij depressieve klachten wordt Mindfulness breed gedragen geadviseerd als tool om er op zijn minst minder last van te hebben.

Basisbeginselen en onderbouwing

In de workshop zal psycholoog en Mindfulness trainer Igor Moll de achtergrond en basisbeginselen van deze techniek uit de doeken doen. Igor is daarbij enigszins eigenwijs en put uit een rijke eigen ervaring van de afgelopen 15 jaar dat hij zich met zowel Mindfulness als depressieve klachten bezig houdt. Zijn aanpak is pragmatisch, nuchter en onderbouwd door inzichten vanuit de Cognitieve & Gedragstherapie.

Meld je aan of bekijk hier het volledige programma.

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital