Word lid Doneer nu

Koningin Máxima in Huis voor de gezondheid

27 september 2019

Aanstaande donderdag 3 oktober verwachten we hoog bezoek bij MIND: Koningin Máxima komt op werkbezoek! We zijn zeer vereerd en gaan Hare Majesteit een mooi programma bieden, waarin we zoveel mogelijk laten zien van de activiteiten van MIND en de bij MIND aangesloten landelijke en regionale cliënten- en familieorganisaties. 

Hiervan zijn diverse vertegenwoordigers bij het werkbezoek aanwezig. Daarnaast gaan enkele werkambassadeurs van Samen Sterk zonder Stigma met de koningin in gesprek. De inzet van ervaringsdeskundigheid en openheid over psychische problemen staan in het werkbezoek centraal. Ook de burgemeester van Amersfoort, Lucas Bolsius, zal bij het werkbezoek aanwezig zijn.

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital