Word lid Doneer nu

Goalie: app om je gemoedstoestand te meten

10 december 2014

Regie over eigen gezondheid en welzijn door uniek zorgconcept

Parnassia Groep investeert in Sense Health, een toonaangevend bedrijf op het gebied van mobiele gezondheidszorg (mHealth), om techniek en therapie te combineren. Samen hebben zij een uniek concept ontwikkeld: Goalie. Op basis van geavanceerde en gebruiksvriendelijke sensortechnologie op de smartphone, krijgen patiënten met een depressie of angststoornis inzicht in hun gedrag, gemoedstoestand en de effecten op hun (geestelijke) gezondheid.

Zorgconcept
Goalie ondersteunt bij het behalen van doelstellingen voor een gezonde leefstijl en structuur. Hierdoor kan een psychisch probleem of een terugval snel herkend, voorkomen en aangepakt worden. Een zorgconcept dat samen met patiënten en behandelaars is ontwikkeld.

Meer informatie?

 

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital