Word lid Doneer nu

Film ‘Grijs is ook een kleur’: in gesprek met de maker

Workshop tijdens de Publieksdag op 26 mei 2018

Iemand waar je van houdt is depressief. Je weet niet wat je ermee moet, want hoe voelt het om depressief te zijn? Dat overkomt Cato in de film ‘Grijs is ook een kleur’ als haar oudere broer Douwe na een zelfmoordpoging weer thuis komt wonen.

 

Cato probeert toenadering te zoeken tot haar broer, maar hij laat haar niet toe. In een wereld tussen magie, fantasie en realiteit leert Cato wat het betekent om ongelukkig te zijn.

Marit Weerheijm, de regisseur van de film ‘Grijs is ook een kleur’ zal de film zelf inleiden met een toelichting waarom ze voor dit grote thema heeft gekozen. Dat Marit dit onderwerp op een uitstekende manier in beeld heeft gebracht blijkt uit de vele prijzen die ze heeft gewonnen, waaronder een Oscar in 2017 en erkenning als Filmtalent 2018 bij de Volkskrant.

Bekijk de film en ga in gesprek met de maker!

Meld je aan of bekijk hier het volledige programma.

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital