Word lid Doneer nu

Help mee met de ontwikkeling van de kwaliteitsstandaard Depressie en Dysthymie

19 maart 2015

logoGGzkwaliteitsontwikkeling

Het Netwerk Kwaliteitsontwikkeling GGz is een samenwerkingsverband dat is opgericht door de beroepsverenigingen van de psychiaters (NVvP) en de psychologen (NIP) en het Landelijk Platform GGz (LPGGz). De Depressie Vereniging is aangesloten bij het Landelijk Platform GGz.

Binnen dit netwerk wordt een kwaliteitsstandaard Depressie en Dysthymie ontwikkeld. Deze standaard zal gaan dienen als leidraad in de behandeling van mensen met een depressie, voor behandelaars in de GGZ. De Depressie Vereniging vindt het erg belangrijk dat de stem van cliënten met ervaring met de zorg rondom depressie wordt gehoord. Wij zijn daarom op zoek ervaringsdeskundigen die hun bijdragen willen leveren aan de ontwikkelen van deze kwaliteitsstandaard.
Het is een tweejarig traject en er zullen ongeveer 5 bijeenkomsten per jaar zijn. Voor deelname aan de bijeenkomsten is een bijdrage beschikbaar. Verder is het mogelijk om ondersteuning te krijgen vanuit het Landelijk Platform GGz.

Meer informatie
Op www.kwaliteitsontwikkelingggz.nl kun je meer achtergrondinformatie vinden.
Heb jij interesse? Neem per e-mail contact op met Nathalie Kelderman, n.kelderman@depressievereniging.nl

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital