Word lid Doneer nu

Ervaring met crisisopvang? Deel uw ervaring

30 april 2016

Wanneer u of iemand in uw directe omgeving te maken heeft gehad met een crisis of een crisisopname, dan is dit een ingrijpende gebeurtenis. In zo’n situatie wilt u de best mogelijke zorg.  

Het Landelijk Platform GGz (LPGGz) wil graag weten wat uw ervaringen in het afgelopen jaar zijn. Wordt er tijdig hulp geboden bij een crisissituatie? In hoeverre worden familieleden of andere naasten betrokken? Waar heeft u goede ervaringen en waar kan het beter? 

Vragen

U kunt meewerken door vragen te beantwoorden. Met uw antwoorden kan het Landelijk Platform GGz duidelijke signalen geven aan de organisaties die verantwoordelijk zijn voor de zorg in crisissituaties. Zo houdt u samen vinger aan de pols. Het invullen van deze vragenlijst duurt maximaal 15 minuten. U kunt meedoen tot 15 juni.

Ga hier naar de vragenlijst! 

 

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital