Word lid Doneer nu

Een steun in de rug voor partners van mensen met psychische klachten

13 juni 2017

Wanneer iemand psychische problemen heeft, is dit niet alleen voor de patiënt zwaar, maar ook voor zijn of haar partner. Deze mensen zijn vergeten mantelzorgers, die juist een steun in de rug kunnen gebruiken. In Samen Sterk van SBS 6 vertellen Mirjam van Pagée en Ingrid Schoen van de Stichting ‘Villa Balans’ welke problemen de partners van mensen met psychische problemen ondervinden en hoe zij ondersteuning kunnen krijgen.

Alles over begeleiding van partners met depressie en andere psychische aandoeningen is zaterdag 17 juni om 17.30 uur te zien in de uitzending van Samen Sterk op SBS6.

De herhaling wordt uitgezonden op zondag 18 juni om 12.00 uur.

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital