Word lid Doneer nu

Malou van Hintum is dagvoorzitter op de Informatiedag Depressie, 12 april 2014

23 maart 2014

Malou van Hintum is dagvoorzitter op de Informatiedag Depressie op 12 april 2014.

Malou van Hintum is van origine politicoloog, maar schrijft de laatste jaren vooral over het gebied tussen de oren. Ze werkt als zelfstandig journalist en is onder meer columnist van Volkskrant.nl (elke woensdag). Ook zit ze in het panel van het Mediaforum, onderdeel van het programma De Ochtend op Radio 1. Ze schreef het boek ‘Doe eens normaal. Over zin en onzin van psychiatrische diagnoses’, dat genomineerd werd voor de Psyche Mediaprijs 2013. Met Jakop Rigter maakte ze het leerboek ‘Ontwikkelingspsychopathologie bij kinderen en jeugdigen. Een inleiding’, en met René Diekstra stelde ze de ‘Opvoedingscanon’ samen.

Je kunt haar als @malouvh https://twitter.com/malouvh volgen op twitter en meer informatie over haar vinden op haar website http://www.malouvanhintum.nl/.

Malou van Hintum

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital