Word lid Doneer nu

Boekrecensie: ‘Doe waar je blij van wordt’ met doe-boek

2 maart 2021

Een mooi cadeau om te geven, maar zeker ook om aan jezelf cadeau te doen!

Dit boek, van Anne Verstegen, leest makkelijk weg. Korte hoofdstukken op helderwit papier. Tussendoor mooie foto’s en diepzinnige quotes.

In de reviews stond ergens dat je er, door er alleen maar naar te kijken, al blij van wordt!! Nu weet ik dat dat bij ons (toch iets sombere mensen) makkelijker gezegd dan gedaan is, maar op bijgaande foto zie je hoe het opgestuurd was. Dat is alvast leuk om uit te pakken.

Er zit een doe-boekje bij met korte oefeningen. De schrijfster raadt aan één hoofdstuk met bijbehorende oefening te doen per dag. Het is geen saaie kost waardoor het makkelijker is om het te pakken.

De oefeningen lijken simpel maar zijn juist daardoor heel goed te doen, ook als je minder goed in je vel zit. Het is leuk, luchtig en ziet er gezellig uit. Ik ben vandaag aan mijn eerste hoofdstuk begonnen…

 

Marieke van Dord

Regio coördinator Utrecht

© Depressievereniging| Privacyverklaring|Disclaimer|Cookies|Sitemap| Site by Hellopixels + Miller Digital